Home / Gezi Planları İçin Öneriler / Londra Noel Pazarları 2019?

Londra Noel Pazarları 2019?

Cadılar Bayramı sona erdi ve Noel için hazırlanma zamanı geldi. Her Kasım ayında Londra festival dönemi, Noel şarkıları, ışıklar, harika yemekler, sıcak şarap, buz pateni ve tabii ki şenlikli pazarlara dönüşür. Londra’nın Noel pazarları, Avrupa’nın en iyilerinden. Bunlardan birkaçı var, ancak bu dönemde ziyaret etmeyi planlıyorsanız, kaçırılmayacak olan TOP 3 pazarlarıyla listeyi oluşturduk.

1. Kış Harikalar Diyarı (Hyde Park)

Hyde Park Kış Harikalar Diyarı, Noel döneminde ziyaret etmek için en sevdiğim etkinliklerden biri. Winter Wonderland, aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte Noel eğlencesi için kesinlikle her şeye sahiptir. Rollercoasters, fuar alanı gezintileri, Santa Grotto, İngiltere’nin en büyük açık hava buz pateni pisti, Noel pazarı, yiyecek, sıcak şarap, Dev Gözlem Çarkı ve hatta Bavyera Köyü. Burada unutulmaz bir zaman geçireceksiniz. Giriş tamamen ücretsizdir.

Kış Harikalar Diyarı Londra, Londra Noel Pazarları

Kış Harikalar Diyarı 21 Kasım 2019’da saat 16: 00’da ve ardından her gün 10:00 – 10:00 saatleri arasında 5 Ocak 2020’ye kadar açık olacaktır.

Bu etkinliği ziyaret etmeyi şiddetle tavsiye ederim ama hafta sonları çok meşgul olduğunu unutmayın.

2. Leicester Square Noel Pazarı

Leicester Square Noel Pazarı

Leicester meydanını muhtemelen tiyatroları, sinemaları, göz alıcı kırmızı halı etkinlikleri ve sinema prömiyerleri ile tanıyorsunuzdur. Ancak her yıl Leicester Square, tam ortasındaki güzel bir Noel pazarı ile dolu bir festival kazanıyor. Kış Harikalar Diyarı kadar büyük değil, aynı zamanda görülmeye değer. İşaretleme el yapımı hediyeler, yiyecek ve içecek çeşitliliği satıyor. Genel atmosfer sadece büyülü. Ayrıca yemek deneyimi için harika ve şehirdeki en güzel Noel ağaçlarından birine sahip olan Covent Garden’a da çok yakındır.

3. Southbank Center Kış Pazarı

Southbank Center Kış Pazarı bulur Sonraki İkonik London Eye’e ve sadece Thames nehrinin yanında. Dünyanın dört bir yanından bir dizi el yapımı hediye, birçok şenlikli ikram ve eğlence sunuyor. Işıklar açıkken akşamları özellikle büyülü görünüyor, seyahat fotoğraflarınız için harika bir yer olacaktır. Bu pazar aynı zamanda halk arasında da popüler.

Southbank Centre Kış Pazarı Londra

Ziyaret etmeye karar verirseniz, Thames nehrinin hemen karşısındaki ve Golden Jubilee Köprüleri’nün hemen yanındaki Dolgu metro istasyonuna gelmenizi öneririm. Nehrin üstünden geçmek için köprüde yürüyebilirsiniz ve yolda, London, London Eye ve Big Ben’in muhteşem manzarasını göreceksiniz.

Umarım bu küçük rehberi faydalı bulursunuz. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıya bir yorum yazarak temasa geçiniz. Londra’da geçireceğin zamanın tadını çıkar.

About admin

Check Also

Santa Cruz’dan Sequoia’ya | California Yol Gezisi

“Doğal Harikalar” gezisi olarak adlandırılan Kaliforniya yolculuğu Santa Cruz’da denizde başlar ve sizi Sierra Nevada’ya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir